• Kategorie
 • MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA EDUKAC.

Symbol: ANE009019
76.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Wysyłamy towar w ciągu 24h
Cena przesyłki 14
Kurier DPD 14
Kurier InPost 15
Kurier InPost - Pobranie 16
Kurier DPD - pobranie 16
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Książeczka interaktywna dla dzieci w skrócie: 
 
?mówi" w języku polskim, 
gra wesołe melodie oraz emituje odgłosy zwierząt i instrumentów, 
uczy liter, wyrazów, dźwięków, kształtów oraz godzin, 
łączy zabawę z nauką, 
kompleksowo wspiera rozwój malucha, 
pozwala sprawdzać wiedzę za pomocą quizów. 
 
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play 
 
Nowe literki, nowe wyrazy, nowe dźwięki? Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play to doskonały sposób, by Twoja pociecha rozszerzała swoją wiedzę i utrwalała posiadane już wiadomości. Nauka nie ma jednak nic wspólnego z nudą, ponieważ ta książka interaktywna gwarantuje maluchowi mnóstwo niesamowitej frajdy! Kolorowe, angażujące uwagę obrazki znajdujące się na twardych stronach zachęcają dziecko do kreatywnej rozrywki, a przyciski pozwalają samodzielnie wybierać słowa, które Twoja pociecha chce w danej chwili poznać. 
 
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play oferuje jednak o wiele więcej. Suwak z prawej strony umożliwia wybór jednego z pięciu trybów zabawy, które pomagają w rozwijaniu umiejętności słuchania i poprawnego, ładnego mówienia. Książeczka interaktywna mówi po polsku, dzięki czemu pomaga maluchowi w nauce literek, wyrazów, a nawet godzin. Akcentowanie liter rozpoczynających każde słowo ułatwia dziecku ich wymawianie, zaś połączenie ich z ilustracją korzystnie wpływa na wyobraźnię malucha i pomaga mu w zapamiętywaniu nowych pojęć. Książka interaktywna Smily Play pozwala także na słuchanie muzyki i dźwięków - w tym odgłosów zwierząt i instrumentów. Brzdąc może sprawdzić zdobytą wiedzę, wybierając quiz Zgaduj-Zgadula. Jego zadaniem będzie odnalezienie na kartach liter czy wyrazów lub też dopasowanie usłyszanych melodii do obrazków w książeczce. 
 
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play to doskonały sposób na rozwijanie logicznego myślenia malucha, a także wspieranie jego koncentracji i pamięci. Dzięki tej zabawce brzdąc ćwiczy również koordynację oko-ręka oraz sprawność malutkich dłoni. Ta fascynująca rozrywka zajmie dziecko na długi czas. Książeczka interaktywna zachęca brzdąca do samodzielnej zabawy i otworzenia umysłu na wiedzę. 
 
 
 
Przedział wiekowy: 24-36 miesięcy, powyżej 36 miesięcy 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Bezpieczne zakupy
  z SSL
 • Duży wybór
  produktów
 • Darmowy zwrot
  w ciągu 14 dni
 • Darmowa dostawa
  od 300 zł